Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zapowiedziano Project CARS 2

Gra współfinansowana przez fanów.

Deweloperzy ze studia Slightly Mad zapowiedzieli dziś Project CARS 2. Chętni mogą zagwarantować sobie dostęp do wczesnej wersji gry, wpłacając na konto projektu co najmniej 50 funtów (ok. 290 zł).

Produkcja ma zaoferować więcej zawartości niż pierwsza odsłona - wydana nieco ponad miesiąc temu. Użytkownicy mogą liczyć na 50 lokacji i ponad 200 tras oraz samochodów.

Druga część zostanie też wzbogacona dodatkowymi rodzajami zawodów. Otrzymamy między innymi wyścigi rallycross, hillclimb czy touge.

Ponadto, twórcy chcą wprowadzić do gry tryb współpracy w kampanii. Szczegóły nie są jeszcze znane, ale drugi gracz miałby wcielić się w pilota lub drugiego kierowcę. Bonusem będzie osobisty tor treningowy dla każdego.

Warto przypomnieć - pierwsza część Project CARS również została ufundowana z pomocą społeczności (CARS to skrót od Community Assisted Racing Simulator). W pewnym momencie Slightly Mad było zmuszone jednak przerwać zbiórkę z powodu prawnych nieścisłości.

Project CARS 2 trafi na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Data premiery nie jest jeszcze znana. Można się domyślać, że gra - jak oryginał - będzie dopracowywana i rozwijana przy udziale fanów przez kilka lat.

Zapewniono także, że zespół cały czas dba o pierwszą odsłonę. Gracze mogą liczyć na kolejne aktualizacje, poprawki i różne dodatki.

Rallycross to jedna z największych nowości w sequelu

Masz chwilkę? Zobacz także:

Tagi

Komentarze