Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zapowiedziano niezależny survival horror Dear Charlotte

Mutanci i opuszczony szpital.

Niezależne studio Method to Madness zapowiedziało Dear Charlotte - oparty na silniku Unreal Engine 4 survival horror, który zostanie wydany w formie epizodycznej na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

W Dear Charlotte przyjdzie nam uciekać przed różnego rodzaju mutantami

Data premiery pierwszego odcinka - zatytułowanego The Anomaly - nie jest na razie znana.

W grze wcielimy się w Johna - cierpiącego na amnezję mężczyznę, uwięzionego w szpitalu Quantic Medical Research Facility. Pewnego dnia w placówce wybucha epidemia wirusa, zamieniającego pacjentów w mutantów.

Przed śmiercią bohatera ratuje niejaki doktor Kremlin - szalony naukowiec, który zdaje się być odpowiedzialny za pojawienie się potworów.

Szczegółów na temat rozgrywki ujawniono na razie niewiele - wiadomo jedynie, że wydarzenia przedstawione zostaną w perspektywie pierwszej osoby. Udostępniony zwiastun sugeruje, że w trakcie zabawy nie obejdzie się bez uciekania i ukrywania przed mutantami.

Dear Charlotte jest debiutanckim projektem ekipy Method to Madness - indyjskiego studia, które założono w ubiegłym roku. Zespół składa się obecnie z siedmiu osób.

Tagi

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze