Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zapowiedziano mobilną grę wyścigową CSR2

Grafika rodem z konsol.

Spory sukces gry wyścigowej CSR Racing sprawił, że studio NaturalMotion rozpoczęło prace nad kontynuacją, zatytułowaną CSR2.

Grafika prosto z telefonu

Nadal mamy do czynienia z darmową produkcją mobilną, z naciskiem na imponującą oprawę graficzną. Prace nadzorują weterani gatunku, z Julianem Widdowsem (dawniej w Codemasters Racing) na czele.

- W CSR Racing mówiliśmy o najładniejszej grze wyścigowej na urządzeniach mobilnych - przyznaje dyrektor generalny NaturalMotion, Torsten Reil, w rozmowie z Eurogamerem. - W CSR2 chcemy zrobić najładniejszą grę wyścigową. Kropka. Uważamy, że mamy poziom konsolowy, a w niektórych przypadkach go przekraczamy, ale to nadal gra mobilna. To duży krok i jesteśmy z niego dumni.

Twórcy mogą się na przykład pochwalić, że modele aut renderowane są w rozdzielczości wyższej niż na PlayStation 4. W ten odsłonie większy nacisk kładzie się właśnie na same samochody - ich podziwianie i jak najwierniejsze odwzorowanie.

Sama rozgrywka - ponownie - nie jest skomplikowana. Prujemy przed siebie po prostej linii, a zadaniem jest zmienianie biegów w odpowiednim momencie. Tutaj konsole mają więcej do zaoferowania.

W darmowym CSR2 nie zabraknie oczywiście transakcji cyfrowych. W najbliższych tygodniach gra zadebiutuje testowo na wybranych terytoriach na systemie iOS, przed światową premierą.

Krótka przerwa? Zobacz także:

Tagi
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze