Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zapowiedziano kolekcję Resident Evil Origins na PS4 i Xbox One

Dwie odsłony serii.

Capcom ogłosił, że 22 stycznia przyszłego roku do sprzedaży na PC, PlayStation 4 i Xbox One trafi kolekcja Resident Evil Origins.

Zestaw obejmuje płytowe wersje Resident Evil 0 oraz Resident Evil HD. Mowa oczywiście o odświeżonych odsłonach tych klasycznych pozycji.

Warto dodać, że wydawca zamierza osobno sprzedawać remaster Resident Evil 0 w wersji cyfrowej: na PC, PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One. Premiera na początku przyszłego roku.

Dodatkowo Capcom ogłosił, że Resident Evil 0 otrzyma dodatkowy tryb rozgrywki, w którym wcielimy się w samego Weskera. Główny przeciwnik z serii Resident Evil dysponuje ciekawymi zdolnościami, obejmującymi możliwość teleportacji.

Remake Resident Evil HD bazuje na wersji z konsoli GameCube, wydanej w 2002 roku. W styczniu produkcję udostępniono na PC i sprzęt obu generacji.

Resident Evil 0 HD oparto o oryginał z 2002 roku, z nowymi możliwościami kontroli kamery, opcją wyboru klasycznego formatu obrazu 4:3, a także ulepszoną grafiką i dźwiękiem.

Poniżej zwiastun samej kolekcji oraz spojrzenie na talenty Weskera.

Krótka przerwa? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze