Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zapowiedziano House Flipper - symulator domowych remontów

Napraw i sprzedaj.

Polskie PlayWay zbudowało giełdowy debiut na bazie naprawiania samochodów w Car Mechanic Simulator, więc firma podąża za ciosem. Już wkrótce - 23 marca - na Steamie ukaże się Train Mechanic Simulator 2017 dla miłośników pociągów, a właśnie zapowiedziano także House Flipper.

Ta ostatnia produkcja od studia Krej z Krakowa również koncentruje się na reperowaniu, ale domów. Wcielamy się bowiem w inwestora, który trudni się remontowaniem budynków, by następnie sprzedać je z zyskiem.

Wspaniała kuchnia

Żeby zarobić jak najwięcej, nasza złota rączka wszystko naprawić musi sama, choć niekiedy będzie to oznaczało zejście do piwnicy w celu wymiany korków. Ale elektryka prąd nie tyka.

Jak ujawnia poniższy zwiastun, zajmiemy się nie tylko przewodami, ale także inwazją karaluchów, brudną łazienką, rozwalaniem ścian w celu osiągnięcia lepszego feng shui czy przestawianiem mebli.

Podobnie jak w wymienionych na początku produkcjach, zasady są proste: eksplorujemy budowlę, wybieramy narzędzia i klikami w odpowiednich, podświetlonych miejscach.

Już Car Mechanic Simulator udowodnił, jak bardzo może to być wciągające. Wszystko to jednak bazowe założenia, które są prezentacją konceptu. Jeśli chcemy, by studio Krej kontynuowało prace, pomysł można wesprzeć w programie Greenlight na Steamie.

Tagi

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze