Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zapowiedziano Emergency 2014

AKTUALIZACJA: Gra jest już dostępna.

Aktualizacja: Wydawca ogłosił, że Emergency 2014 jest dostępne w sprzedaży od 15 listopada, jako samodzielna produkcja lub dodatek do Emergency 2013.

Produkcję wyceniono na Steamie na 27 euro (ok. 113 zł - do 22 listopada trwa promocja), ale posiadacze poprzedniej odsłony serii mogą liczyć na zniżkę. Jeśli kupimy grę samodzielnie, otrzymujemy także Emergency 2013 oraz Emergency 2012 Deluxe.

*

Oryginalna wiadomość: Deep Silver zapowiedziało Emergency 2014, kolejną odsłonę strategii opowiadającej o działaniach służb ratunkowych.

Podobnie jak dwie poprzednie części, nowy tytuł jest zestawem misji i oferuje kampanię składającą się z czterech zadań, koncentrujących się na uderzeniu meteoru. Przygotowano także jedną mapę do swobodnej rozgrywki, także w sieci.

W Emergency 2014 pojawią się również trzy nowe jednostki: klasyczny wóz strażacki ciągnięty przez konie, historyczny strażak do obsługi tego sprzętu oraz nieco nowszy helikopter gaśniczy.

Zapowiedziana gra to samodzielny dodatek, zawiera więc wszystkie misje i mapy z Emergency 2012 i Emergency 2013.

Seria Emergency powstała w 1998 roku, a za produkcję od samego początku odpowiadają studia Sixteen Tons Entertainment oraz Quadriga Games. We wrześniu ubiegłego roku zapowiedziano pełnoprawny sequel - Emergency 5 - który powinien zadebiutować za kilka miesięcy.

Emergency 2014 ukaże się na PC. Nie znamy jeszcze daty premiery.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze