Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zapowiedziano Constant C na X360

Gra logiczna w dwóch wymiarach.

Wiosną przyszłego roku na Xbox Live Arcade ukaże się Constant C, gra logiczna w dwóch wymiarach od studia IGS Play. Gra zmierza na Xboksa 360.

Gra opowiada o tajemniczym projekcie badawczym. Naukowcy próbują opanować upływ czasu. Jak to jednak często bywa, coś idzie nie po ich myśli, a cały kompleks nagle staje w miejscu, a czas rzeczywiście się zatrzymuje. Wcielamy się w robota ratunkowego, który musi pomóc ludziom i odkryć tajemnicę pechowego eksperymentu.

Twórcy przygotowali ponad sto skomplikowanych poziomów, w których gracz kontroluje grawitację, pęd oraz upływ czasu. Grafikę przedstawiono w dwóch wymiarach, z oprawą stylizowaną na science-fiction.

W sierpniu Constant C zostało zaakceptowane także na Steam Greenlight i w przyszłości powinno pojawić się w sprzedaży także w platformie dystrybucji Valve, w wersji PC, Mac i Linux. Grę można kupić na platformie Desura, za 8 euro (ok. 34 zł).

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze