Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zamknięte testy World of Warships startują 12 marca

Od godziny 11.

Studio Wargaming poinformowało, że zamknięte testy gry World of Warships rozpoczną się w najbliższy czwartek, 12 marca.

Screen z WoW, nie mylić z WoW

Zapisy ruszą o godzinie 11, na oficjalnej stronie. Twórcy udostępnią 5 map, od arktycznych oceanów do wysp tropikalnych. Pokierujemy 50 historycznymi okrętami wojennymi z Japonii i Stanów Zjednoczonych.

Jednostki podzielono na cztery klasy: zwinne krążowniki, ciężkie pancerniki i mobilne niszczyciele. Listę zamykają lotniskowce, które „wymagają od gracza bardzo strategicznego podejścia” - zapewniają deweloperzy.

Ważną rolę odgrywają członkowie załogi, zdobywający punkty doświadczenia i nowe umiejętności wraz z postępami w rozgrywce i kolejnymi meczami. Możliwe jest także modyfikowanie samych okrętów.

W grudniu 2014 i styczniu 2015 roku organizowano weekendowe testy. Jak informuje Wargaming, przyciągnęły one ponad 75 tysięcy graczy, w tym nawet 15 tys. jednocześnie.

Zręcznościowe World of Warships korzysta ze schematu podobnego do World of Tanks i World of Warplanes, ale stawia właśnie na pojedynki okrętów.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze