Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zaginięcie Ethana Cartera także na PS4, jest nowy trailer

Gra Adriana Chmielarza z czasową wyłącznością na konsolach, ale premiera PC za kilka tygodni.

Zaginięcie Ethana Cartera (The Vanishing of Ethan Carter) ukaże się także na PlayStation 4 - ujawniło Sony na konferencji przed targami Gamescom.

Gra Adriana Chmielarza i studia The Astronauts pierwotnie została zapowiedziana wyłącznie na PC - w Polsce na tej platformie zostanie wydana edycja pudełkowa, z dubbingiem.

W grze wcielimy się w detektywa obdarzonego nadnaturalnymi zdolnościami, starając się rozwikłać sprawę porwania pewnego chłopca. Akcja rozgrywa się na początku XX wieku. Podczas przygody wykorzystamy niecodzienne umiejętności naszego bohatera, jak też bardziej tradycyjne narzędzia detektywistyczne.

Premiera gry Zaginięcie Ethana Cartera na PlayStation 4 w przyszłym roku. Wcześniej zagramy na PC - już za kilka tygodni. Zamówienia przedpremierowe wystartują za tydzień.

„Na konsolach gra trafi najpierw na PS4. Dlaczego? Ponieważ Sony zaoferowało wspaniałe wsparcie i zaangażowanie, by całość doszła do skutku. Tak, to takie proste” - napisano na oficjalnej stronie The Astronauts.

Poniżej nowy zwiastun gry:

O autorze

Awatar Zbigniew Jankowski

Zbigniew Jankowski

Editor

Od ponad 20 lat związany z mediami internetowymi, a w międzyczasie także z czasopismami o grach wideo oraz prasą regionalną.

Komentarze