Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zadzwoń do Abstergo w ramach promocji filmu Assassin's Creed

Halo, tu Jeremy Irons.

Ubisoft rozpoczął przygotowania do przyszłorocznej premiery filmu Assassin's Creed, zaczynając kampanię promocyjną. Fani mogą zadzwonić do szefa firmy Abstergo, Alana Rikkina.

Wykręcenie jednego z dwóch numerów poskutkuje odtworzeniem nagranej wiadomości z sekretarki. Odpowiada Jeremy Irons, wcielający się w postać menedżera z fikcyjnej firmy, odpowiedzialnej w wykreowanym uniwersum za urządzenia Animus.

Brytyjski aktor jest obecnie na planie filmowym, kręcąc w Hiszpanii sceny do filmu Assassin's Creed, obok „głównego asasyna” produkcji - w tej roli Michael Fassbender.

Bohaterem filmu jest Callum Lynch, który pewnego dnia odkrywa, że jest potomkiem członka Bractwa Asasynów. Korzystając z Animusa, Lynch „przeżyje” wspomnienia swojego przodka - Aguilara z XV-wiecznej Hiszpanii. W obydwie postacie wciela się właśnie Fassbender.

Historia nie będzie związana bezpośrednio z żadną grą. Bohater po poznaniu życiorysu Aguilara wykorzysta zdobyte informacje i umiejętności do walki z Templariuszami - także w czasach współczesnych.

Wystąpią też Marion Cotillard („Mroczny Rycerz Powstaje”), Michael Kenneth Williams („12 Years a Slave”) i Ariane Labed („Przed północą”). Za reżyserię odpowiada Justin Kurzel, który współpracował już z Fassbenderem przy najnowszej ekranizacji dramatu „Makbet”.

Poniżej wspomniana wiadomość (dzięki, GamesRadar).

Krótka przerwa? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze