Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fallout 4 - Zadanie dodatkowe: Zabij Zellera i uwolnij uwięzionych ludzi

Misja dla Kessler przebywającej w Bunker Hill, związana z porwanymi kupcami.

Misję możesz rozpocząć po rozmowie z Kessler (obrazek poniżej), kobietą przebywającą w Bunker Hill. Otrzymasz tę misję tylko wtedy, jeśli wcześniej oczyściłeś dla handlarki Deb ośrodek szkoleniowy z ghuli.

Kessler powie ci o Zellerze, bandycie napadającym na karawany, który daje się we znaki lokalnej ludności. Kobieta poprosi cię o pozbycie się typa i jego ludzi oraz uwolnienie ewentualnych zakładników. Jeśli się potargujesz (wysoka charyzma), to możesz otrzymać nieco naboi i ekwipunku.

Po przyjęciu zadania udaj się w stronę znacznika, który pojawi się na wschodzie (Szkoła Wschodniobostońska), po czym wejdź do zaznaczonego budynku. Zacznij kierować się w lewo i wejdź na górę po schodach. Znajdziesz tu sporą grupę bandytów, których zacznij eliminować kierując się przy tym na górę.

Na drugim piętrze oprócz zwykłych przeciwników spotkasz też poszukiwanego Zellera (obrazek powyżej). Uważaj, ponieważ jest dość silny, a ponadto będzie rzucał w twoim kierunku granaty. Kiedy się z nim rozprawisz przejdź do dalszej części budynku, gdzie znajdziesz kupców uwięzionych w prowizorycznych celach. Aby ich uwolnić musisz włamywać się do łatwych do otwarcia zamków.

Po zakończeniu misji wróć do Kessler po odbiór nagrody.

Następnie: Fallout 4 - Ślad Brenta Savoldi

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - Poradnik, Solucja - opis przejścia i sekrety

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze