Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zabawny list młodego fana Xboksa - projektant konsoli pokazał wiadomość sprzed 17 lat

Udało się odnaleźć autora.

Seamus Blackley, współprojektant oryginalnego Xboksa, zaprezentował na Twitterze ręcznie napisany list od młodego fana konsoli, który Microsoft otrzymał 17 lat temu. Z pomocą internautów udało się odnaleźć autora notatki.

Oto wpis na Twitterze, a poniżej tłumaczenie treści listu (z jak najlepszym odwzorowaniem błędów i charakterystycznej składni):

Drogi zespole Xbox, naprawdę lubię waszego Xboksa tak bardzo że moi przyjaciele naprawdę lubią grać w moim domu! Najmocniej lubią grę Halo Conbat Evolve, a ja też bardzo lubię Halo!!! Mam do was pytanie jak można złapać flagę w Halo na [nieczytelne]?

P.S. zróbcie Halo 2 i zróbcie je super tak jak pierwsze. Z poważaniem, Mitchell.

List uzupełnia rysunek osoby trzymającej kontroler podłączony do konsoli (zapewne to Mitchell). Z „dymka” wynika, że dziecko mówi też, że „Xbox żądzi”.

Koncern do tej pory nie odpowiedział na wiadomość, ale Seamus Blackley postanowił odnaleźć autora z pomocą internautów. Okazało się, że dorosły już Mitchell Riley wciąż jest miłośnikiem Halo - pojawił się wydarzeniu Halo Outpost Discovery w Teksasie, gdzie spotkał aktorów użyczających głosu Master Chiefowi i Cortanie - kluczowych bohaterów serii.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze