Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Za tydzień otwarte testy strzelanki Rainbow Six Siege

Na kilka dni przed premierą.

Ubisoft ogłosił, że w przyszłym tygodniu odbędzie się kolejna faza otwartych testów sieciowej strzelanki Rainbow Six Siege.

Zawartość bety

Beta startuje 25 listopada i kończy się w niedzielę, 29 listopada. Osoby, które wcześniej otrzymały dostęp do zamkniętych testów, będą mogły przystąpić do zabawy już 24 listopada.

Sprawdzimy trzy mapy (Kanal, Hereford i House) oraz taką samą liczbę trybów: dwa standardowe pojedynki 5 na 5 oraz kooperacyjne rozbrajanie bomby dla maksymalnie pięciu osób (ale także solo), w starciu ze sztuczną inteligencją.

Do tego 14 „operatorów”, czyli postaci z różnym wyposażeniem. Nie zabraknie uzbrojonego w ciężki karabin maszynowy Tachanki ze Spetsnazu czy snajpera Glaza. Nie pojawi się jednak ulubieniec z zamkniętych testów - Fuze.

Zgromadzonych postępów nie przeniesiemy do pełnej wersji produkcji, choć ta debiutuje zaledwie dwa dni po zakończeniu testów - 1 grudnia.

Poniżej najnowszy trailer produkcji, w którym aktor Idris Elba wydaje się nie przejmować intensywną wymianą ognia.

Rainbow Six Siege zmierza na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze