Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Xbox Elite Series 2 gotowy do pokolorowania. Pad trafił do Design Lab

Nie jest tani.

Xbox Design Lab, inicjatywa umożliwiająca dostosowanie kolorystyczne zamawianych padów na konsole Microsoftu, wzbogaciła się o model Elite Series 2.

Zabawa w kolorowanie nie jest tania. Łączna cena z zestawem łopatek, dodatkowymi drążkami, bonusowym padem kierunkowym, etui, ładowarką i kablem USB wynosi 929 zł. To i tak mniej niż 1069 zł, ile kosztowałoby kupienie wszystkich elementów osobno.

Można nieco zaoszczędzić, rezygnując choćby z etui, kabla i ładowarki - ten pakiet kosztuje 169 zł. Jeśli nie chcemy dodatkowych drążków analogowych i dodatkowego „krzyżaka”, odejmiemy kolejne 132 zł.

Podstawa - sam pad Elite Series 2 bez dodatków - kosztuje 649 zł. Pokolorujemy szeroki wybór elementów: korpus; tył; bumpery i spusty; pad kierunkowy; spód, nasadkę i pierścień drążków; przyciski ABXY (ale nie każdy osobno) oraz przyciski Widok, Menu i Udostępnij (również wszystkie na raz). Jest też opcja grawerowania napisu na dole korpusu, ale za kolejne 44,99 zł.

Wybór kolorów różni się w zależności od elementu. Podstawowych barw jest osiem, ale już bumpery i spusty pokolorujemy na 24 sposoby. Ostatecznie można uzyskać całkiem interesujące efekty i kombinacje. O ile oczywiście mamy wolny 1 tys. zł do wydania na kontroler.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze