Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Xbox & Bethesda Showcase w czerwcu. Microsoft zapowiada duży pokaz

Prawie jak E3.

Microsoft zapowiedział, że 12 czerwca zorganizuje transmisję z pokazami gier. Mowa nie tylko o tytułach Xbox Game Studios, ale także od Bethesdy i zewnętrznych partnerów.

Data Xbox & Bethesda Games Showcase sugeruje, że otrzymamy znacznych rozmiarów konferencję, która tradycyjnie byłaby zarezerwowana dla targów E3. Gdyby słynna impreza nadal się odbywała.

Start w niedzielę, o godzinie 19:00 polskiego czasu. W planach oczywiście transmisje we wszystkich popularnych serwisach, takich jak Twitch, YouTube, Twitter, Facebook, a nawet TikTok.

Do tego tłumaczenie na ponad 30 języków. Poza tym wiemy jedynie, że obejrzymy „zróżnicowany zestaw gier ukazujących się wkrótce w ekosystemie Xbox, w tym w Game Pass i na PC” – głosi opis.

Spekulacji bez wątpienia nie zabraknie, ponieważ Xbox i Bethesda mają sporą liczbę nadchodzących gier. Starfield, Redfall, Fable, Avowed, Perfect Dark, The Outer Worlds 2 to tylko kilka z nich, nie licząc tytułów third-party.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze