Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wyzwania społecznościowe w łatce Plants vs. Zombies Garden Warfare 2

Aktualizacja już dostępna.

Firma Electronic Arts udostępniła kolejną, obszerną i darmową aktualizację strzelanki Plants vs. Zombies Garden Warfare 2 na PC, Xbox One i PlayStation 4. Łatkę zatytułowano „Draka w Zombopolis - część druga”.

Największą nowością wprowadzoną w patchu są znane z poprzedniej odsłony cyklu wyzwania społecznościowe. Twórcy podkreślają, że to jedna z najbardziej pożądanych przez fanów funkcji.

Istotną zmianą względem podobnych zadań z oryginału, jest fakt, że informacje o wkładzie gracza i ogólnym postępie są aktualizowane na bieżąco.

Łatka przyniosła ze sobą także nową aktywność w postaci wyzwań czasowych, w których musimy jak najszybciej dostarczyć pizzę lub zombie-burgery. Wyniki nagradzane są specjalnymi medalami.

Nie zabrakło także szeregu usprawnień w samej rozgrywce - pełną listę zmian można znaleźć we wpisie opublikowanym na oficjalnej stronie produkcji.

„Konflikt roślinek i zombie - mimo że trwa już tak długo - nadal posiada swój początkowy urok. Nowe klasy, kostiumy oraz lokacje bawią i są odpowiednio urozmaicone” - napisał Łukasz w recenzji Garden Warfare 2.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Plants vs. Zombies Garden Warfare 2

PS4, Xbox One, PC

Related topics
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze