Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wyścigowe The Crew dostępne za darmo na PC

Kolejny prezent Ubisoftu.

Ubisoft kontynuuje obchody 30. rocznicy powstania firmy, rozdając darmowe gry na PC. Tym razem oferowany jest największy i najnowszy z dotychczasowych tytułów. Przez następny miesiąc do biblioteki w aplikacji Uplay dodać można bowiem wyścigowe The Crew.

Gra doczekała się wielu dodatków

Wystarczy udać się na oficjalną stronę promocji, zalogować i kliknąć przycisk.

Innym - nieco wygodniejszym - rozwiązaniem powinno być aktywowanie gry bezpośrednio z poziomu aplikacji Uplay, na którą i tak musimy się zalogować, jeśli korzystamy z witryny firmy.

The Crew już to czwarta pozycja rozdawana w ramach urodzin. W lipcu była to platformówka Rayman Origins, wcześniej Prince of Persia: The Sand of Time, a w lipcu pierwsze Splinter Cell.

Do grudnia otrzymamy jeszcze trzy tytuły i można chyba przyznać, że ich „atrakcyjność” rośnie z miesiąca na miesiąc.

The Crew ukazało się w 2014 roku, stawiając na różnorodne wyścigi w otwartym świecie - na mapie wirtualnych Stanów Zjednoczonych.

Przygodę rozpoczynamy jako Alex Taylor, siadając za kierownicą mustanga pędzącego po ulicach największych miast i bezdrożach amerykańskiej prowincji. Ścigamy zabójców bliskiej nam osoby, by samodzielnie wymierzyć im sprawiedliwość.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze