Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wyłoniono finalistów konkursu dla twórców modyfikacji do gry Arma 3

Pula nagród wynosi 500 tys. euro.

Wyłoniono pięćdziesięciu finalistów konkursu Make Arma Not War zorganizowanego przez przedstawicieli studia Bohemia Interactive. W plebiscycie rywalizują najlepsze mody gry Arma 3.

Przygotowano cztery różne kategorie. Największa nagroda - 200 tys. euro - czeka na projektantów tak zwanych modyfikacji „totalnych”, które w znaczny sposób zmieniają rozgrywkę, a także jej kontekst i oferują najwięcej dodatkowej zawartości. Pula wszystkich nagród to w sumie 500 tys. euro.

Przykładem moda „totalnego” jest popularny wśród użytkowników Epoch. Akcja osadzona jest w 2035 roku, gracze starają się przetrwać w trudnych warunkach. Istotną rolę odgrywa konstruowanie baz.

Inna modyfikacja całkowicie zmieniająca styl zabawy to Jurassic Nation. Jak sugeruje tytuł, gracze muszą poradzić sobie z dinozaurami, które zamieszkują wyspę.

W kategorii modyfikacji dla jednego gracza znaleźć można między innymi Grand Theft Altis, w którym użytkownicy wcielają się w Nikosa, lidera gangu sprawującego rządy w jednym z miast. Inny mod dla samotników to Hitman Mission inspirowany cyklem o łysym zabójcy.

Get Wrecked to z kolei mod stawiający na rozgrywkę wieloosobową. Gracze przeszukują wysypisko śmieci w poszukiwaniu części, z których konstruują pojazd, a następnie biorą udział w wyścigu-bitwie.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni w marcu.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

ARMA 3

PC

Related topics
PC
O autorze
Komentarze