Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wyjątkowo konkretny zwiastun Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain

Nie tylko Afganistan?

Po czym poznać, że Hideo Kojima wkrótce opuści Konami? Najnowszy zwiastun Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain ma tylko trzy minuty.

Hail Hydra?

Opublikowany na targach Gamescom materiał wideo jest wyjątkowo zwięzły i pozbawiony zagmatwanych scen i tajemniczych wskazówek.

Zwiastun składa się z krótkich ujęć, prezentując ogólne założenia fabuły, wyjątkowo dużo helikopterów, zapewnienia o zemście i fragmenty rozgrywki - także w zalesionym, przypominającym dżunglę terenie. To ostatnie sugeruje, że odwiedzimy nie tylko Afganistan, prezentowany we wcześniejszych materiałach.

Trailer stara się podkreślić, że podejście do misji będzie zależało tylko od gracza: może skradać się za plecami wrogów lub atakować z pieśnią na ustach, plując ołowiem.

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain ukaże się 1 września na PC, PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One.

Krótka przerwa? Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze