Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wydawca oferuje zwrot pieniędzy za Batman: Arkham Knight na Steamie

Bez limitów.

Wszyscy gracze, którzy zakupili Batman: Arkham Knight na Steamie, mogą ubiegać się o pełny zwrot pieniędzy, bez względu na to, ile czasu spędzili przy grze.

Bezprecedensowa oferta wydawcy związana jest z ciągłymi problemami, z jakimi boryka się ta produkcja w wersji PC, pomimo wycofania ze sprzedaży w celu rzekomego naprawienia błędów.

„Jest nam bardzo przykro, że nasi klienci nadal nie są zadowoleni z Batman: Arkham Knight na PC” - napisano w najnowszym komunikacie na Steamie.

„Do końca 2015 roku będziemy oferować pełny zwrot pieniędzy, bez względu na to, ile czasu spędziliście w grze” - dodaje Warner Bros. Interactive Entertainment.

Można także zwracać przepustkę sezonową, ale tylko razem z grą. Wydawca zapewnia przy tym, że planuje dalsze prace nad załataniem błędów i poinformowanie graczy, których problemów „nie da się naprawić”.

Standardowa polityka Valve w kwestii zwrotów głosi, że musimy aplikować w czasie 14 dni od zakupu i nie możemy grać w dany tytuł dłużej niż przez dwie godziny. Zasady te nie mają zastosowania w przypadku Batman: Arkham Knight na PC - do końca roku.

Więcej o obecnym stanie produkcji przeczytać można w najnowszej analizie od Digital Foundry.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze