Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wydawca Elden Ring wręczy setce graczy ziemię i tytuł lorda

Nie do końca oficjalnie.

Firma Elden Ring przygotowała nietypową promocję Elden Ring, planując wręczyć setce graczy tytuł lorda lub lady, razem z kawałkiem ziemi w Szkocji.

Tytuły nie będą oczywiście „oficjalne” i dziedziczne, lecz współorganizująca konkurs firma Highland Titles zapewnia, że nadal będzie można stosować je na dokumentach. Całość należy jednak traktować jako „miłą zabawę” - dodano.

Również działki ziemi w Szkocji będą w praktyce nieco mniej imponujące. Na stronie Highland Titles można bowiem przeczytać, że te mają od 1 do 100 stóp kwadratowych. Wciąż można jednak „zrobić z nimi wszystko, co zgodne z prawem”.

Wygląda oficjalnie

To ostatnie to także dość podchwytliwa obietnica, ponieważ działki znajdują się w rezerwacie przyrody, co znacznie ogranicza zakres czynności, jakie można na nich wykonać. Chętni muszą też być obywatelami Wielkiej Brytanii lub Irlandii.

Dość powiedzieć, że cała działalność Highland Titles jest raczej interesującym pomysłem na zebranie pieniędzy na konserwację przyrody w Szkocji. Podobne certyfikaty z tytułami lorda lub lady posiada już ponad 250 tysięcy osób.

Pomijając limitacje, chętni muszą zgłosić się na specjalny adres email - eldenlord@bandainamcoent.eu - i wyjaśnić, dlaczego zasługują na tytuł. Można też nominować znajomych. Zgłoszenia startują w piątek, otwarte do 11 marca.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze