Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wydarzenie specjalne Destiny 2 stawia na pojedynek trzech frakcji

Zbieranie surowców.

Destiny 2 wraca do pomysłu opowiadania się po stronie jednej z frakcji, znanego z pierwszej odsłony serii. Tym razem koncept został jednak zmodyfikowany i stanowi wydarzenie specjalne, które potrwa przez tydzień.

Uwaga na spoilery na temat kampanii poniżej!

Przedstawiciele frakcji

W najbliższy wtorek, 26 września, o godzinie 11:00 przed południem, w Wieży pojawią się przedstawiciele trzech frakcji, proszący o pomoc w zbieraniu surowców i niszczeniu zasobów wroga.

Gracz może wybrać jedno z trzech stronnictw i ruszyć do akcji, eliminując siły przeciwnika i zdobywając specjalne pakunki. Nie brakuje oczywiście nagród za udział w inicjatywie, w postaci potężnej broni.

Ugrupowanie, które pod koniec wydarzenia specjalnego będzie miało na swoim koncie najwięcej surowców, wygra ogólną rywalizację. Specjalna broń tej frakcji będzie następnie dostępna dla wszystkich uczestników zabawy (za 50 tys. glimmeru), ale ze sporą zniżką dla osób, które opowiedziały się po stronie zwycięskiej grupy (za skromny 1 tys. glimmeru).

Trzej powracający do Wieży przedstawiciele to Arach Jalaal z Dead Orbit, Lakshmi-2 z Future War Cult oraz Executor Hideo z New Monarchy. Aby móc wybrać, musimy najpierw awansować na 20. poziom doświadczenia i - oczywiście - uzyskać dostęp do Wieży.

Zobacz: Destiny 2 - Poradnik, Solucja

Po dokonaniu wyboru wystarczy wrócić na pole walki i wykonywać wszystkie standardowe czynności oraz tryby rozgrywki. W zamian otrzymamy tokeny do wymienienia na paczki ze sprzętem danej frakcji.

Aż oczy bolą

Wygląd oferowanego sprzętu standardowego oraz trzech specjalnych broni znaleźć można na oficjalnej stronie Bungie.

Wydarzenie specjalne kończy się 3 października o godzinie 11:00. Zwycięską frakcję poznamy tego samego dnia o godzinie 19:00.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze