Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wydano mobilną aplikację towarzysząca Star Wars Battlefront

Z mini-grą karcianą.

Electronic Arts opublikowało mobilną aplikację towarzysząca dla Star Wars Battlefront, razem z wcześniejszą premierą produkcji dla abonentów EA Access na Xbox One, zaplanowaną na 12 listopada.

Obrona Bazy

Wersje na iOS oraz na sprzęt napędzany Androidem można już pobrać za darmo z serwisów - odpowiednio - App Store i Google Play.

Alternatywnie można także sprawdzić wersję działającą z poziomu przeglądarki internetowej.

Najważniejszym elementem aplikacji jest wirtualna gra karciana o nazwie Obrona Bazy, gdzie zadaniem jest odpieranie kolejnych „oblężeń” sił Imperium - za pomocą tworzonych talii.

Sukces w Obronie Bazy przełoży się na korzyści w bazowej grze - zarobimy Kredyty, za które kupimy gwiezdne karty (trafiające także w drugą stronę, do aplikacji mobilnej) czy uzbrojenie.

W aplikacji można też zmodyfikować wyposażenie postaci, szpiegować znajomych czy sprawdzić własne postępy.

Jeśli posiadamy konsolę Xbox One z opłaconym abonamentem EA Access, od 12 listopada pobierzemy pełną wersję gry i przetestujemy ją przez 10 godzin. Reszta graczy musi poczekać do 19 listopada, gdy gra ukaże się w Polsce także na PC i PlayStation 4.

Krótka przerwa? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze