Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wydano dodatek Wild Run do wyścigowego The Crew

Ulepszona oprawa, motory i inne.

Wydane w grudniu ubiegłego roku The Crew wzbogaciło się wczoraj o obszerne rozszerzenie pod tytułem Wild Run. Poprawiono oprawę graficzną i dodano kolejne klasy pojazdów.

Brum

Poza płatnym dodatkiem jest także darmowa aktualizacja dla wszystkich posiadaczy gry, wprowadzająca zaktualizowaną grafikę, odświeżone oświetlenie, przeprojektowane lokacje oraz całkiem nowy system odpowiedzialny za symulację warunków pogodowych.

Wirtualni kierowcy mogą teraz zasiąść za kierownicami szybkich dragsterów, służących do wyścigów na krótkich dystansach na prostych odcinkach drogi.

Są też monster trucki, najbardziej pomocne na bezdrożach i podczas specjalnych zawodów, polegających na pokonywaniu toru zbudowanego z różnego rodzaju ramp, wyskoczni i pętli, przy jednoczesnym zbieraniu punktów.

Listę zamykają bardziej klasyczne pojazdy: motocykle oraz samochody do driftu. Nowe elementy skupione są wokół imprezy The Summit. To cykliczne wydarzenia odbywające się w różnych częściach mapy, składające się z różnorodnych wyścigów.

Aktualizacji doczekała się także darmowa wersja testowa gry, oferująca dwie godziny rozgrywki. Powinno wystarczyć na prolog, początek kampanii oraz sprawdzenie różnych klas pojazdów.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze