Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wyciekły screeny z CoD: Modern Warfare 2 - potwierdzają nowy tryb rozgrywki

W stylu Escape from Tarkov.

Grupa futbolistów amerykańskich z drużyny Los Angeles Rams opublikowała w mediach społecznościowych screeny ze specjalnego wydarzenia, w ramach którego sportowcy grali w Call of Duty: Modern Warfare 2.

Część zdjęć szybko zniknęła, lecz było już za późno. Jakość nie jest najwyższa, a krótkie ujęcia przypominają - co zapewne szokujące - Call of Duty. Uwagę zwrócił jednak zrzut, na którym wyraźnie widać napis „DMZ”. Mowa zapewne o trybie, którego Activision jeszcze oficjalnie nie potwierdziło.

Jak spekuluje się nieoficjalnie już od kilku miesięcy, DMZ to tryb rozgrywki przypominający założenia Escape from Tarkov, włącznie z możliwością sprzedawania znalezionych podczas misji przedmiotów. Całość ma zadebiutować wraz z Modern Warfare 2, ale w wersji beta, z planami na dalszy rozwój.

Twórcy opracowują podobno cztery zróżnicowane mapy, wspomniane targowisko do sprzedawania i kupowania przedmiotów, a nawet dynamiczną pogodę i cykl dobowy oraz możliwość zdobycia skórek i schematów do „normalnych” trybów, włącznie z Warzone 2.

Warto przypomnieć założenia Escape from Tarkov: wkraczamy na sporych rozmiarów mapę z jednym życiem, rywalizując ze sztuczną inteligencją i innymi graczami. Podczas eksploracji wykonujemy misje i znajdujemy przedmioty, które zachowujemy jedynie, jeśli uda się uciec z życiem.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze