Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wyciekły daty premier nowego Need for Speed i FIFA 23

Pochodzą od renomowanego insidera.

Pojawiły się nieoficjalne wieści, z których wynika, że tegoroczna odsłona Need for Speed ukaże się 4 listopada, zaś FIFA 23 zadebiutuje 30 września.

Daty premier ujawnił Tom Henderson - renomowany insider, którego doniesienia wielokrotnie się sprawdzały. Informator podał terminy w aktualizacji opublikowanego w serwisie Exputer tekstu, który poświęcony był szykowanym podobno na lipiec prezentacjom wymienionych produkcji oraz Skate 4.

Według internauty, tegoroczna odsłona Need for Speed może ukazać się z podtytułem Unbound. Gra połączy ponoć fotorealistyczną grafikę z animowanymi elementami. Przekonuje, że podczas zabawy ujrzymy kreskówkowy wiatr, dym i ogień, wydobywające się z auta.

Henderson twierdzi, że pod względem wizualnym tytuł przypomina serial „The Boondocks”. Dodaje również, że istotną nowością produkcji będzie Meetups - funkcja umożliwiająca graczom spotykanie się i organizowanie wyścigów.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze