Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wyciekło pierwsze duże rozszerzenie do Forza Horizon 5. To powrót znanego motywu

Zapowiedź w niedzielę?

Microsoft do tej pory nie zapowiedział pierwszego dużego rozszerzenia do Forza Horizon 5. Na Steamie pojawiła się jednak grafika, która zdradza, na czym najprawdopodobniej skupi się dodatek.

Jak zauważył Wario64 - internauta, który zajmuje się wyszukiwaniem ciekawostek z branży wirtualnej rozrywki - w cyfrowym sklepie Valve na karcie zestawu DLC do wspomnianej gry wyścigowej przez moment wyświetlała się ilustracja z samochodzikami Hot Wheels.

Grafika wskazuje, że to właśnie zabawkowe auta będą motywem przewodnim pierwszego dużego rozszerzenia do Forza Horizon 5. Jeżeli podejrzenia się potwierdzą, byłby to kolejny tego typu dodatek w historii serii - dwie poprzednie części cyklu również otrzymały podobne wozy.

Nie jest to na razie jasne, ale niewykluczone, że wymienione DLC zostanie oficjalnie potwierdzone w najbliższą niedzielę, 12 czerwca. Wówczas odbędzie się organizowany przez Microsoft i Bethesdę duży pokaz nadchodzących gier.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze