Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wyciekła wczesna wersja Dead Island 2 z 2015 roku - jest gameplay

Rozgrywka z nieukończonej gry.

Wyciekła działająca wersja Dead Island 2 z 2015 roku. Internauci, którzy dotarli do produkcji, opublikowali fragmenty rozgrywki.

Tytuł we wspomnianym kształcie zawiera kilka misji głównych i pobocznych, a także czwórkę bohaterów z unikalnymi dla siebie zdolnościami i uzbrojeniem. Nie wszystko jest jednak w pełni gotowe - nie brakuje błędów i tymczasowych elementów graficznych.

Nagrania, które opublikowali internauci, prezentują między innymi walki z hordami zombie za pomocą różnorodnego arsenału. Do tego eksploracja otwartego świata, zarówno na piechotę, jak i za pomocą pojazdów.

Ujawniona wersja pochodzi z 2015 roku, a więc wówczas, gdy projektem zajmowało się studio Yager, czyli twórcy Spec Ops: The Line. Zespół jednak odsunięto od produkcji z powodu różnic kreatywnych między deweloperem i wydawcą.

W marcu 2016 roku produkcję przekazano brytyjskiemu Sumo Digital, aczkolwiek obecnie nad powstającą grą czuwa Dambuster - autorzy Homefront: The Revolution. Za pierwszą część odpowiadał polski Techland.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze