Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wyciekła mapa Warzone 2. Wygląda na to, że będziemy pływać

Wersja poglądowa.

W sieci pojawiła się robocza wersja mapy Call of Duty Warzone 2, prezentująca zarys lokacji, jakie odwiedzimy. Ujawniono też szereg detali na temat rozgrywki.

Wieści przekazał świetnie poinformowany Tom Henderson, we współpracy z serwisem Try Hard Guides. Otrzymujemy rzut oka na interesujące punkty, a uwagę zwraca zwłaszcza sporo wody.

Jak bowiem wynika z nieoficjalnych doniesień, nowością w produkcji battle royale będzie możliwość pływania. Zarówno Werdańsk, jak i Caldera z obecnego Warzone nie oferują takiej opcji, choć mechanika pojawiła się w nieco zapomnianym Blackout w Black Ops 4.

Niedawne informacje sugerowały, że pod względem rozgrywki twórcy chcą zbliżyć się właśnie do Blackout. Mowa między innymi o systemie ekwipunku o ograniczonej pojemności, który - jak dodaje Henderson - wywołał podobno kontrowersje w testach i może ulec zmianie.

Wygląda mało oficjalnie

Punkty charakterystyczne na mapie obejmują port, pole naftowe, obserwatorium, kopalnię, cmentarz, wrak okrętu, lotnisko oraz miejskie centrum, wyróżniające się sporymi rozmiarami.

Kolejnym nieoficjalnym doniesieniem jest fakt, że przygotowywana mapa ma posłużyć podobno także do całkiem nowego, trzeciego trybu rozgrywki, przypominającego w założeniach Escape from Trakov.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze