Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wszystkie tytuły startowe Oculus Rift i ich poziom „komfortu”

W tym Zaginięcie Ethana Cartera.

Nie tylko Sony ogłosiło na targach GDC gamę produkcji zmierzających na sprzęt rzeczywistości wirtualnej. Oculus potwierdził 30 gier, debiutujących 28 marca wraz z Oculus Rift.

Poniższa lista zawiera kilka niespodzianek, w tym polską przygodówkę Zaginięcie Ethana Cartera od studia The Astronauts czy wyścigowe Project Cars.

Co ciekawe, wymieniono też poziom „komfortu” dla każdej produkcji, co ma związek z nudnościami, stanowiącymi jeden z większych problemów w światach VR.

Tytuły podzielono na „intensywne” (Intense - głównie FPP i szybkie TPP, jak wyścigi), „umiarkowane” (Moderate - wolne TPP) i „komfortowe” (Comfortable - ze stałymi kątami kamer lub powolnym przejściami).

Intensywne jest więc Zaginięcie Ethana Cartera z widokiem z oczu bohatera, czy też Elite: Dangerous, z akcją w kokpicie statku kosmicznego. Wirtulane stoły w Pinball FX V2 są już komfortowe.

Poniżej pełna lista 41 gier. Nie wszystkie mają jeszcze odpowiednie oznaczenia i datę debiutu, w związku z trwającymi pracami.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły