Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wszyscy posiadacze Assassin's Creed Unity otrzymają pierwszy dodatek za darmo

Wynagrodzenie za problemy. Sprzedaż przepustki sezonowej wstrzymana.

Wszyscy posiadacze Assassin's Creed Unity otrzymają za darmo pierwszy dodatek fabularny do gry. To wynagrodzenie za problemy techniczne, z którymi boryka się najnowsza odsłona serii.

DLC Dead Kings według pierwotnych założeń miało być płatnym rozszerzeniem. Mini-kampania przeniesie Arno Doriana do podparyskiej miejscowości Saint-Denis.

„Niestety, w okresie premiery jakość gry znacznie pogorszyły błędy i liczne techniczne problemy. W imieniu Ubisoftu i całego zespołu odpowiedzialnego za Assassin's Creed chciałem za to przeprosić" - napisał na oficjalnym blogu firmy Yannis Mallat, prezes Ubisoft Montreal.

„By okazać wdzięczność za wyrozumiałość i zrozumienie, udostępnimy pierwsze DLC do Assassin's Creed Unity bez opłat dla wszystkich graczy."

Poinformowano również, że wstrzymano sprzedaż przepustki sezonowej. W jej skład - oprócz dodatku Dead Kings - wchodzi między innymi zręcznościowa gra Assassin's Creed Chronicles: China.

Wszyscy, którzy kupili do tej pory przepustkę sezonową, otrzymają całą jej zawartość. Ponadto, będą mogli pobrać za darmo jeden z następujących tytułów: The Crew, Far Cry 4, Watch Dogs, Assassin's Creed 4: Black Flag, Rayman Legends lub Just Dance 2015.

Yannis Mallat zapewnił, że deweloperzy nie przerwą prac, dopóki wszystkie problemy Unity nie zostaną wyeliminowane. Nowa, duża aktualizacja pojawi się przed końcem tygodnia.

Komentarze