Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wstrzymano prace nad grą The Black Glove od byłych twórców BioShocka

Zabrakło pieniędzy.

Niezależne Day for Night Games ogłosiło, że wstrzymuje prace nad projektem gry przygodowej The Black Glove.

Może kiedyś

Twórcy - wywodzący się głównie ze studia Irrational Games, odpowiedzialnego za serię BioShock - nie zdołali znaleźć pieniędzy na dokończenie tytułu po porażce kampanii na Kickstarterze.

„Chcemy podziękować wszystkim, którzy zaoferowali wsparcie. Jak pamiętacie, rozpoczęliśmy The Black Glove wkrótce po tym, jak zamknięte zostało nasze poprzednie studio. Pracowaliśmy po godzinach, pomiędzy wykonywaniem innych zleceń.

„W październiku staraliśmy się zebrać pieniądze na Kickstarterze, co zakończyło się niepowodzeniem. Postanowiliśmy poszukać innych opcji” - czytamy na oficjalnej stronie firmy.

Deweloperzy zapewniają, że przygotowali wersję demonstracyjną, z którą pojawili się na różnych targach i imprezach. Pomimo pewnego zainteresowania, żaden wydawca nie zdecydował się wesprzeć prac.

„Planujemy powrócić do The Black Glove w przyszłości, gdy będziemy mogli podejść do tego w odpowiedni sposób” - kończą twórcy.

Podobnie jak i za czasów Irrational Games, twórcy chcieli w The Black Glove skoncentrować się na narracji i ciekawej historii. Gracz miał dysponować mocą podróży w czasie, a zadaniem była zmiana przeszłości filmowca, artysty i muzyka, by poprawić ich prace w teraźniejszości.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

The Black Glove

PS4, PC, Mac

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze