Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Współpraca załogi w nowym materiale ze Star Citizen

Prosto z Gamescomu.

Targi Gamescom były dla studia Cloud Imperium okazją do zaprezentowania jednej z opcji w kosmicznym symulatorze Star Citizen - sieciowej współpracy załogi.

Do statku trzeba tanga. Czy jakoś tak.

Wideo rozpoczyna się od spaceru po pokładzie jednostki i spojrzenia na niezbyt płynne animacje postaci niezależnych (dzięki, PCGamesN).

Całość bazuje na trybie Arena Commander, wrzucając grupę graczy w jedno miejsce i oferując atrakcje: jedna osoba może odpowiadać za sterowanie, a druga kontrolować wieżyczki. Możliwe są także wspólne spacery kosmiczne.

Do dopracowania pozostało jeszcze wiele szczegółów. Fizyka jest na przykład obliczana niezależnie na naszym własnym komputerze. Producent Chris Roberts z Cloud Imperium zapowiadał na Gamescomie, że łącznie do zabawy dostaniemy pięćdziesiąt różnych systemów.

Gra w ostatecznej formie - o ile kiedykolwiek się ukaże - będzie składała się z kilku modułów: ogromnego wszechświata, kampanii fabularnej, abordaży przypominających raczej strzelankę FPP czy opcji spacerowania po powierzchniach planet.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze