Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

WRC Generations zakończy serię w obecnej formie. Twórcy żegnają się z licencją

Będą za to hybrydy.

Studio KT Racing zapowiedziało WRC Generations, ostatnią grę na oficjalnej licencji Rajdowych Mistrzostw Świata, jaką przygotuje dla firmy wydawniczej Nacon.

Jak ogłaszano w 2020 roku, już w przyszłym roku prawa do marki przejmie Electronic Arts oraz Codemasters, z całą pewnością szykujący własną produkcję.

Wracając do WRC Generations, deweloperzy postanowili godnie pożegnać się z licencją, oferując szereg nowości. Najważniejsze będą zapewne auta hybrydowe - w zgodzie z samochodami, które konkurują w tym sezonie w prawdziwym świecie.

Aby rywalizacja w mistrzostwach była jeszcze bardziej realistyczna, całkowicie przeprojektowano także Rajd Szwecji, który zawiera teraz 6 nowych odcinków specjalnych w regionie Umea.

Szwecja nie grzeszy urodą

Łącznie otrzymamy więc 750 km odcinków specjalnych w 22 krajach, 29 zespołów (Rally1, Rally2 oraz Junior WRC), 37 samochodów i pojazdów bonusowych, tryb kariery, sieciowe ligi, czy też edytor malowania karoserii.

Premiera 13 października na PC, PlayStation 4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze