Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wrażenia z Half-Life Alyx. Wyjątkowa przygoda

Uwaga na nisko latające headcraby.

Mamy już Half-Life Alyx, ale zanim opublikujemy naszą recenzję, przedstawiamy wrażenia w formie materiału wideo. Wyjątkowego materiału - po raz pierwszy przedstawiamy nagranie z gry VR.

Alyx potrafi zachwycić, nawet jeśli mieliśmy już do czynienia z tytułami tworzonymi z myślą o wirtualnej rzeczywistości. Co szczególnie zwróciło naszą uwagę? Opowiadamy o tym na YouTube.

Oczywiście pamiętajcie, że oglądanie nagrania z gier VR nie oddaje pełni wrażeń nawet w połowie. Na zarejestrowanym gameplayu można też czasem dostrzec dziwnie trzęsący się obraz czy spadki płynności - nieobecne podczas faktycznej gry.

Akcja Half-Life Alyx rozpoczyna się po wydarzeniach z pierwszej części serii, w mieście City 17. Tytułowa bohaterka musi uratować ojca z rąk Kombinatu, a następnie poznać sekret tajemniczej broni.

Na rozgrywkę składa się eksploracja, walka i rozwiązywanie prostych zagadek. Świat pełen jest szczegółów, a oprawa graficzna robi wielkie wrażenie, świadcząc o jakości silnika Source 2.

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania związane z grą - możecie zadawać je w sekcji komentarzy.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Komentarze