Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

World of Warcraft: Shadowlands - ujawniono nową datę premiery

Kolejny dodatek.

Blizzard ujawnił nową datę premiery opóźnionego jakiś czas temu dodatku Shadowlands do World of Warcraft. Rozszerzenie zadebiutuje na rynku 23 listopada.

Nowa zawartość do gry miała pierwotnie ukazać się w październiku. Dzięki przesunięciu premiery, twórcy dopracowali tak zwany endgame, czyli elementy dla wysokopoziomowych graczy - między innymi walkę i nagrody z wymiaru Maw.

„Chcielibyśmy podziękować wszystkim fanom WoW-a, którzy pomogli nam dotrzeć tu, gdzie dziś jesteśmy, w tym osobom rozwijającym swoje postacie w aktualizacji poprzedzającej Shadowlands (…) i betatesterom dostarczającym nieocenionych opinii o rozszerzeniu” - napisał John Hight, producent World of Warcraft, w wystosowanym oświadczeniu.

Nowy dodatek skupi się na tytułowej Krainie Cieni, czyli królestwie zmarłych wykreowanego przez Blizzard uniwersum. Nie zabraknie następnych frakcji, z którymi użytkownicy sprzymierzą się podczas rozgrywki.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze