Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

World of Warcraft: Legion - gracz osiągnął już 110. poziom

W mniej niż sześć godzin.

Dodatek Legion do World of Warcraft zadebiutował wczoraj na całym świecie, więc można już zacząć wyścig o miano pierwszego gracza, który awansuje na maksymalny, 110. poziom doświadczenia!

Poprawka: jest już za późno. Pierwsza osoba zdobyła już to osiągnięcie, w mniej niż sześć godzin po premierze rozszerzenia, uznawanego za jedne z najlepszych w historii WoW.

Zobacz: World of Warcraft i Legion - jak zacząć, porady na start

Gracz o pseudonimie „Fragnance” zapewnia, że jego demon hunter o imieniu Sicklikeme (na serwerze Twisting Nether) potrzebował na to 5 godzin i 28 minut.

Fragnance wraz ze swoją partnerką - Gingi - byli dobrze przygotowani do wyzwania, planując marszrutę podczas testów wersji beta. Dokładnie rozpisali, jakie zadania wykonać i jakimi ścieżkami się udać. Najlepszym rozwiązaniem jest podobno granie w parach.

Inni gracze mieli mniej szczęścia, co zmusiło już Blizzard do opublikowania pierwszej, awaryjnej łatki.

Niejaki Druarr nie mógł rozpocząć zadania zlecanego przez druida Hamuula Runetotema, ponieważ przed laty - kilka dodatków temu - bezlitośnie mordował przedstawicieli frakcji Cenarion Circle, rujnując swoją reputację względem nich.

„Wiem, że w końcu dopadła mnie karma za godziny spędzone na zabijaniu strażników w Moonglade, ale przez to mam zablokowany dostęp do World of Warcraft: Legion” - żalił się Druarr na oficjalnym forum.

Blizzard szybko odpowiedział na sytuację i za pomocą stosownej łatki sprawił, że Cenarion Circle postanowiło „z wszystkimi się pogodzić”.

Szóste już rozszerzenie do popularnej - nadal - gry sieciowej przedstawia historię kolejnego zagrożenia dla świata Azeroth. Tym razem to powrót demonicznych armii Płonącego Legionu, z którymi gracze mieli już do czynienia w Burning Crusade.

Bohaterowie trafiają na nowy kontynent, wyspy Broken Isles. Tam szukają mocy tajemniczych artefaktów i nawiązują współpracę z łowcami demonów, podążającymi śladami swojego mistrza - Illidana Stormrage.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze