Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

World of Warcraft: Dragonflight ukaże się jeszcze w tym roku

Ruszyły zamówienia przedpremierowe.
Grafika promująca World of Warcraft: Dragonflight.
Blizzard

Blizzard potwierdził, że rozszerzenie Dragonflight do World of Warcraft ukaże się jeszcze w tym roku. Nie podano konkretnego terminu, ale są za to cztery edycje gry w zamówieniach przedpremierowych.

Ceny zaczynają się od 50 euro. Najtańsza wersja - Base Edition - zawiera towarzysza-zwierzaka Drakksa. W odsłonie Heroic Edition za 70 euro takie pety są już dwa, a do tego natychmiastowy awans postaci na 60. poziom oraz latający wierzchowiec.

Epic Edition za 90 euro obejmuje również 30 dni abonamentu, dwa przedmioty do transmogryfikacji w grze oraz efekt Podróżnika w Czasie dla Kamienia Powrotu. Jest też „fizyczna” kolekcjonerka, z podkładką pod mysz, metalowymi przypinkami, albumem z grafikami i zawartością Epic Edition.

Dragonflight zapowiedziano w kwietniu, razem z Wrath of the Lich King Classic. Motywem przewodnim rozszerzenia są smoki: jest nowa rasa dracthyr, a także klasa postaci - evoker. Blizzard szykuje też odświeżenie systemu profesji oraz podniesienie maksymalnego poziomu postaci do 70.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze