Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wolfenstein: Youngblood - Urządzenie laserowe: akumulator, laser

Uruchamiamy broń, która odblokuje przejście do tunelu.

Zadanie w Wolfenstein: Youngblood, które możesz rozpocząć po rozmowie z Jemmą Atwood w barze na piętrze w Katakumbach. Celem będzie uruchomienie ogromnego lasera, dzięki któremu możliwe będzie dotarcie do podziemi prowadzących do Brata 2.

Udaj się do Aresztu politycznego nr 4. Jeśli chcesz szybko przedrzeć się do celu misji, to przeskocz po blaszanych dachach w pobliże wielkich kamiennych płyt (1) po drugiej stronie lokacji.

W zaułku zwróć uwagę na wejście (2) do budynku z lewej strony. Po znalezieniu się w środku rusz przed siebie i kontynuuj, aż dotrzesz do ulicy.

Z prawej strony znajdziesz autobus (3) z wielki laserem. Wejdź do środka i skorzystaj z przycisku z prawej. Okaże się, że laser jest rozładowany i trzeba odnaleźć akumulator. Wycofaj się z lokacji tą samą drogą, którą się tu dostałeś, wróć do metra i udaj się na Bulwar Zwycięstwa.

Przedrzyj się przez miasto i kontynuuj, aż do wrogiego posterunku oznaczonego znacznikiem. Rozpraw się z obrońcami, po czym otwórz z siostrą kontener (4). W środku znajdziesz akumulator, który podnieś.

Wróć do metra, a potem do Aresztu politycznego nr 4. Ponownie udaj się do lasera w autobusie i użyj na nim akumulatora. Okaże się, że trzeba chwilę poczekać, aż zostanie naładowany. W międzyczasie odpieraj ataki rywali (5), którzy pojawią się w okolicy.

Kiedy laser będzie gotowy wciśnij przycisk z prawej. Spowoduje to wystrzelenie z broni, która stworzy tunel (6). W tym momencie zadanie się zakończy, a w dzienniku pojawi się misja o nazwie Podziemia Brata 2.

Następnie: Wolfenstein: Youngblood - Zbrojmistrz Claude: tunele, podziemny bunkier

Spis treści: Wolfenstein: Youngblood - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Wolfenstein: Youngblood - Sekret Lenza: mieszkanie oficera, tajne przejście, szpital

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze