Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wolfenstein: Youngblood - Podziemia Brata 2: podziemne tunele, alternatywne przejście do bazy

Poznaj drogę, dzięki której dotrzesz do nazistowskiej placówki.

Jest to zadanie dodatkowe w Wolfenstein: Youngblood, które staje się dostępne po wykonaniu misji pobocznej o nazwie Urządzenie laserowe. Celem jest przedostanie się na posterunek Brat 2, związanego z misją Nalot: Brat 2, alternatywną drogą.

Aby rozpocząć zadanie udaj się do północnego Aresztu politycznego nr 4. Przedrzyj się na lewą stronę głównej drogi i przejdź przez małe przejście do ulicy z laserem, który uruchomiłeś wcześniej. Następnie skieruj się do dziury (1) w ścianie i zeskocz na dół do tuneli.

Teraz wystarczy ruszyć przed siebie i eliminować pojawiających się na drodze rywali (2).

Kontynuuj, aż dotrzesz do pojedynczych drzwi, na których jest zawieszona kłódką (3). Zniszcz ją celnym strzałem i przejdź do kolejnej lokacji.

Trafisz na stację metra, którą oczyść z przeciwników. Rusz wzdłuż torów, omijając po drodze wagony i skieruj się do kolejnych drzwi z kłódką (4). Zniszcz ją i kontynuuj, aż dotrzesz do bramy. Podnieś ją, dzięki czemu dotrzesz do kolejnych drzwi. Zniszcz ostatnią kłódkę, dzięki czemu dotrzesz alternatywną drogą na posterunek Brat 2.

Następnie: Wolfenstein: Youngblood - Plany techniczne Zitadelle: dyskietki, baza Brat 2

Spis treści: Wolfenstein: Youngblood - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Wolfenstein: Youngblood - Protohund: kontenery, Panzerhund, fabryka, konsole

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze