Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wolfenstein: Youngblood - Nadrzecze: miasto, ulice, Panzerhund, Katakumby

Przebijamy się przez dzielnicę Paryża, aby dotrzeć do kryjówki ruchu oporu.

Po pokonaniu generała Winklera na pokładzie sterowca w Wolfenstein: Youngblood trafisz do opanowanego przez nazistów Paryża. Celem będzie przedarcie się przez miasto i dotarcie do podziemnej linii metra. Z tego miejsca będziesz mógł dotrzeć do Katakumb, czyli kryjówki ruchu oporu.

Po rozpoczęciu misji rusz przed siebie i przejdź przez bramę z prawej. Trafisz na plac, gdzie możesz rozpocząć regularną walkę ze sporym oddziałem wrogów. Dobrą metodą jest skierowanie się na podwyższenie z prawej, wyeliminowanie dowódcy i skorzystanie z ciężkiego, stacjonarnego karabinu (1), który ułatwi rozprawienie się z resztą żołnierzy.

Przejdź po schodach do kolejnej lokacji - będzie to ulica z dużą ilością rywali, w tym opancerzonych (2). Możesz ułatwić sobie nieco sprawę próbując oflankować część wojsk poprzez wejście do budynku z lewej. Kiedy teren będzie czysty skorzystaj z elektronicznego zamka (3). Kiedy siostra przekaże kod wpisz go na klawiaturze, otwórz przejście i od razu zastrzel żołnierza z miotaczem ognia.

Po wejściu do środka otwórzcie skrzynię ze wspólnym życiem z lewej, a potem skorzystajcie z lewego lub prawego przejścia (możecie też z obydwu) i ruszcie dalej. Traficie na plac, gdzie Niemcy walczą z ruchem oporu. Dołączcie do walki oczyszczając główną ulicę (4). Ponownie można wejść do budynku (5) z lewej, żeby wziąć rywali w dwa ognie.

Po oczyszczeniu terenu przejdźcie przez żółtą bramę, a potem zniszcz kłódkę wiszącą na drzwiach. Dotrzesz do ulicy z posterunkiem (6). Oczyść go oraz budynek (7) z lewej. Dzięki temu zdobędziesz dobre miejsca strzeleckie do dalszej walki.

Na szczycie posterunku znajduje się ciężkie działo laserowe. Przy jego pomocy wyeliminuj niebezpiecznego robota - Panzerhunda (8). Następnie wspomóż się bronią w eliminowaniu pozostałych rywali w tej dzielnicy.

Następnie możesz zdecydować czy wybrać ścieżkę z lewej (9) czy też z prawej (10). Pierwsza z nich doprowadzi do schodów, przy których znajdują się dwa działa wymierzone w bohatera. Druga, po wskoczeniu na ciężarówkę i dach budynku, doprowadzi do uliczki. Obydwie spotykają się na placu z dużą ilością Niemców, dlatego można spróbować wziąć ich w krzyżowy ogień.

Wśród rywali znajduje się silnie opancerzony przeciwnik (11), którego dobrze jest się szybko pozbyć, korzystając na przykład z granatów. Możesz też spróbować skorzystać z kamuflażu, aby zbliżyć się do niego niezauważenie.

Po oczyszczeniu terenu z fontanną udaj się w stronę schodów prowadzących na górę. Z lewej strony znajdziesz skrzynię ze wspólnym życiem. Otwórz żółte drzwi na szczycie i rozpraw się z desantem (12) przeciwników.

Na koniec zejdź schodami do metra, podejdź do mapy na ścianie i skorzystaj z opcji podróży (13), aby dostać się do Katakumb. W tym momencie misja się zakończy.

Następnie: Wolfenstein: Youngblood - Katakumby: ruch oporu, postacie, misje

Spis treści: Wolfenstein: Youngblood - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Wolfenstein: Youngblood - Generał Winkler: sterowiec, zamek elektryczny, platformy, latarka, boss

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze