Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wolcen - jak usuwać klejnoty z gniazd

Usuwanie klejnotów z socketów w przedmiotach.

Gra Wolcen daje dość spore możliwości modyfikowania ekwipunku. Można zmieniać jego wygląd, poprawiać jakość i rzadkość poszczególnych przedmiotów, a także przekuwać je na całkowicie inny oręż. Można też osadzać w nich klejnoty, by zyskać dodatkowe premie. Co jednak w sytuacji, w której chcemy usunąć klejnoty z gniazd, by, na przykład, wykorzystać je gdzie indziej?

W takiej sytuacji wystarczy udać się do jednego z mieszkańców miasta Stormfall, a mianowicie do postaci Zanafer Stark (1), którą znaleźć można przy centralnej części miasta i rozpocząć rozmowę.

W nowym oknie o jakże wymownej nazwie Jubiler pozostać musimy w pierwszej zakładce, która automatycznie się otworzy (2). Tutaj, w wolne miejsce, należy umieścić przedmiot, z którego chcemy wyciągnąć klejnoty (3). Poniżej przedmiotu wyświetli się informacja o znajdujących się wewnątrz klejnotach (4), a przy dolnej krawędzi okna koszt całej operacji (5) - finalna cena uzależniona jest od poziomu przedmiotu i klejnotów, które się w nim znajdują.

By sfinalizować proces wystarczy wcisnąć przycisk Usunięcie klejnotu (6), który ulokowany jest przy dolnej krawędzi okna. W ekwipunku automatycznie pojawi się przedmiot pozbawiony już klejnotów, a także wszystkie klejnoty, które się w nim znajdowały. Mechanizmu tego używać można bez ograniczeń, warto jednak monitorować złoto, gdyż koszt takiej operacji nie jest niski.

Następnie: Wolcen - czym są mapy i jak z nich korzystać

Spis treści: Wolcen - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Wolcen - czym są Omeny Bogactw

Komentarze