Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Włodzimierz Smolarek bohaterem w FIFA 23. EA ujawnia specjalną kartę FUT

Zaprojektowaną przez artystów z Marvela.

Zgodnie z zapowiedzią, EA zaprezentowało dzisiaj polskiego bohatera FUT w FIFA 23. Został nim Włodzimierz Smolarek, czyli 60-krotny reprezentant naszego kraju.

Jak możemy przeczytać w opublikowanym oświadczeniu: „Smolarek zapisał się w historii futbolu jako 60-krotny reprezentant Polski, zdobywca trzeciego miejsca na mistrzostwach świata w 1982 roku, uczestnik mundialu cztery lata później, gwiazda i symbol Widzewa Łódź (z którym świętował zdobycie Pucharu Polski oraz dwa tytuły mistrza Poslki), zawodnik Legii Warszawa, jak również FC Utrecht, Feyenoordu Rotterdam oraz Eintrachtu Frankfurt (w barwach którego zdobył Puchar Niemiec w 1988 roku)”.

Z okazji premiery karty FUT również Polski Związek Piłki Nożnej przygotował materiał wideo prezentujący najciekawsze akcje z imponującej kariery wybitnego piłkarza (można je zobaczyć powyżej). Przypomnijmy, że w tym roku specjalne karty bohaterów FUT stworzyli artyści z wydawnictwa Marvel. Specjalne przedmioty będą możliwe do zdobycia wraz z debiutem trybu Mistrzostw Świata w FIFA 23.

O autorze

Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

News Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 90. i 80. Miłośnik anime i majsterkowicz-samouk.

Komentarze