Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wkrótce zobaczymy RTX 4000? Nvidia zapowiedziała konferencję

GeForce Beyond.

Nvidia opublikowała zwiastun wydarzenia „Project Beyond”, które trudno postrzegać jako coś innego niż rozpoczęcie globalnej kampanii promocyjnej kart graficznych z rodziny RTX 4000.

Korporacja szybko doprecyzowała bowiem nazwę - GeForce Beyond. Na konkrety musimy poczekać do 20 września. Dyrektor generalny firmy - Jensen Huang - pojawi się wtedy na targach GTC 2022, by podczas konferencji na żywo pokazać „najnowsze rozwiązania w sferze gier, tworzenia i grafiki”.

Transmisję zobaczymy w serwisach Twitch oraz YouTube. Start o godzinie 17:00 polskiego czasu. GTC (GPU Technology Conference) to impreza samej Nvidii, w ostatnich latach poświęcona głównie sztucznej inteligencji i zastosowaniom biznesowym.

Brak większego nacisku na karty graficzne dla graczy na poprzednich imprezach z tej serii jest ostatnim znakiem zapytania i możliwe, że firma szykuje jakąś inną zapowiedź w związku z GeForce - choć szanse są raczej małe. Tymczasem na temat urządzeń RTX 4090, RTX 4080 czy RTX 4070 napisano już setki informacji, lecz oficjalnie sprzęt pozostaje tajemnicą.

Tagi
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze