Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wkrótce zobaczymy grę Marvel od scenarzystki Uncharted

Na imprezie Disneya.

Podczas wrześniowej imprezy Disney & Marvel Games zobaczymy między innymi nową grę z postaciami Marvela, nad którą pracuje Amy Hennig, dyrektor kreatywna i scenarzystka pierwszych trzech odsłon serii Uncharted.

Wydarzenie poprowadzi Blessing Adeoye Jr. z firmy Kinda Funny. Start w piątek, 9 września, o godzinie 22:00 polskiego czasu. W ramach większego D23 pojawi się nie tylko Disney i Marvel Games, ale także Pixar Games, Lucasfilm Games oraz 20th Century Games.

Potwierdzono już obecność Disney Dreamlight Valley, Marvel’s Midnight Suns, LEGO Star Wars: The Skywalker Saga oraz - właśnie - nowości Skydance New Media, gdzie pracuje obecnie Henning. Dołączyła w listopadzie 2019 roku, po kilku latach spędzonych w Visceral Games, gdzie zajmowała się grą akcji Project Ragtag, w uniwersum Star Wars.

O marvelowskim projekcie poinformowano w październiku 2021 roku. Szczegóły - w tym platformy docelowe - nie są znane. Wiadomo jedynie, że tajemnicza produkcja będzie wysokobudżetowym tytułem (klasy AAA), kładącym nacisk na fabułę. Pozycja przedstawi też zupełnie nową historię. Nie wiadomo jednak, na jakich postaciach się skupi.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze