Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wkrótce premiera ostatniego DLC do God of War: Wstąpienie

Twórcy zajmą się innymi projektami.

Studio Sony Santa Monica wkrótce zakończy prace nad DLC do God of War: Wstąpienie i zajmie się „innymi projektami”.

Deweloperzy potwierdzili na oficjalnym blogu PlayStation, że po wydaniu najnowszego rozszerzenia do trybu dla wielu graczy, nie będą pracować już na kolejnymi dodatkami, a główny zespół ma już inne plany.

Twórcy nie wprowadzą już więcej map, broni i pancerzy do trybu wieloosobowego, ale God of War: Wstąpienie otrzyma jeszcze zmiany w balansie rozgrywki. Dzisiaj w amerykańskiej sieci PlayStation Network zadebiutuje także cyfrowa wersja produkcji.

Nie wiemy jeszcze, nad czym pracuje teraz Sony Santa Monica. W lipcu informowaliśmy, że z zespołem współpracuje Michael Angeli, scenarzysta popularnego serialu science-fiction Battlestar Galactica.

Ostatnia część przygód Kratosa zawierała ukrytą wiadomość, która po rozszyfrowaniu wskazywała na tematykę science-fiction w nowej grze. „Gdy Ziemia się zatrzymuje, zaczyna się podróż” - głosił napis.

Wstąpienie ukazało się 19 marca tego roku, jako zwieńczenie przygód Kratosa na PS3. Tytuł kontynuuje tradycję serii i zabiera nas w brutalną, pełną akcji i efektowną przygodę.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły