Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wkrótce poznamy datę premiery Horizon Forbidden West

Obiecują twórcy.

W trakcie wczorajszego pokazu Horizon Forbidden West nie ujawniono terminu debiutu gry. Twórcy projektu ze studia Guerilla Games obiecują jednak, że niedługo powinniśmy dowiedzieć się, kiedy tytuł trafi do sprzedaży.

„Nie mamy jeszcze dokładnej daty premiery, ale prace nad produkcją idą zgodnie z planem i wkrótce będziemy mieć dla was więcej informacji. Jak zawsze dziękujemy za wasze bezustanne wsparcie!” - napisali przedstawiciele zespołu na Twitterze.

Horizon Forbidden West zmierza na PS5 i PS4, przy czym tytuł najpewniej ukaże się jeszcze w tym roku. Gracze ponownie wcielą się w znaną z poprzedniej części Aloy, która próbuje odkryć sekrety świata zamieszkanego nie tylko przez ludzi, ale i roboty w kształcie dinozaurów.

Sequel wprowadzi szereg nowości. Jedną z innowacji jest możliwość nurkowania, a bohaterka otrzyma też skaner, pozwalający podświetlić fragmenty terenu, na które można się wspiąć. Do tego gadżety niedostępne w pierwowzorze, w tym linka z hakiem i lotnia.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze