Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wkrótce kolejna aktualizacja Dragon Age: Inkwizycja na PC

Poprawki w zadaniach i balansie.

BioWare zapewnia, że już „wkrótce” opublikuje trzecią aktualizację Dragon Age: Inkwizycja na PC, naprawiając kolejne wykryte błędy i wprowadzając kilka nowości.

Piesek?

„Bazując na informacjach od graczy, zmodyfikowaliśmy dialogi towarzyszy, by były mniej losowe, co wyeliminuje zbyt długie okresy ciszy” - napisano na oficjalnej stronie.

„Naprawiliśmy blokujące się zadania w liniach fabularnych Doriana i Sery oraz problem z misją dla Solasa (bez wdawania się w szczegóły, by uniknąć spoilerów).”

Wprowadzono także poprawki w trybie wieloosobowym, gdzie zbalansowano między innymi poziom trudności i niektóre umiejętności.

Dodano możliwość przypisania klawisza odpowiadającego za chodzenie czy dostosowania wielkości kursora myszy. Magowie nie będą uwalniali celów zamrożonych przez gracza, a smoki nie będą blokowały się w określonych sytuacjach.

Pełna listę zmian znaleźć można na oficjalnej stronie. BioWare zapewnia, że wkrótce ujawni więcej szczegółów na temat trzeciej aktualizacji na PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze