Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wielorabaty w RTV Euro AGD - piąty produkt za złotówkę

Tylko do końca kwietnia.

W sklepie RTV Euro AGD trwa promocja Wielorabaty - kupując jednocześnie kilka produktów z wybranych kategorii otrzymujemy coraz większy rabat. Zniżką objęte są między innymi telewizory i systemy audio, dzięki którym zwiększymy nasze wrażenia podczas gry na konsoli.

Promocja trwa do 30.04 do godz. 23:45. Jeśli do naliczenia rabatu wymagany jest kod promocyjny, to podajemy go obok ceny.

Odpowiedni telewizor dla gracza powinien cechować się parametrami, pozwalającymi w pełni wykorzystać możliwości najnowszych konsol. Mówimy tu o rozdzielczości 4K, szybkim odświeżaniu 120Hz oraz obsłudze technologii HDR.

Soundbar to łatwe i przystępne cenowo rozwiązanie na uzyskanie dźwięku audio o kinowej jakości. Uniwersalna jednostka głośnikowa nie zajmuje dużo miejsca, dzięki czemu zmieści się pod telewizorem lub na biurku.

Jeśli mamy już zestaw głośników, ale nie jesteśmy zadowoleni z ich brzmienia, to możemy rozważyć kupno dedykowanego subwoofera. Samodzielny głośnik basowy znacznie zwiększy głębię dźwięku i poprawi ogólne doznania.

Wszystkie kategorie produktów objęte promocją oraz szczegóły przyznawania rabatu znajdziesz na tej stronie.

Tagi
O autorze
Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.