Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wielokrotnie opóźniana aktualizacja gry Terraria zadebiutuje w październiku

AKTUALIZACJA: Przygotowano zwiastun wersji 1.2.

Aktualizacja: Deweloperzy przygotowali zwiastun nadchodzącej aktualizacji, prezentujący niektóre z ponad 700 wprowadzanych do gry usprawnień. W akcji zobaczyć można nowe mechaniki rozgrywki, efekty graficzne i kilku przeciwników.

*

Oryginalna wiadomość: Twórca Terrarii, Andrew Spinks poinformował za pośrednictwem Twittera, że największa aktualizacja gry - opatrzona numerem 1.2 - będzie dostępna od 1 października.

Aktualizację zapowiedziano już w lutym, od tamtego czasu kilkukrotnie przesuwano jej debiut. Ma wprowadzić wiele nowych elementów - między innymi środowisk, postaci niezależnych, przeciwników, broni, przedmiotów użytkowych i surowców. Łącznie dodatków będzie ponad 700 - czytamy na oficjalnej Wiki produkcji.

Warto zaznaczyć, że aktualizacji doczeka się wyłącznie wersja PC.

Terraria, autorstwa niezależnego zespołu Re-Logic, to gra podobna w założeniach do popularnego Minecrafta. Gracze eksplorują wielki, generowany losowo świat, zbierają zasoby i tworzą własne struktury.

Gra ukazała się pierwotnie na PC w 2011 roku. Od tamtej pory została przeniesiona na PS3, Xboksa 360 i urządzenia z systemem iOS. W ciągu najbliższych tygodni ma także zadebiutować na konsoli PS Vita.

Tagi

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły